Strefa aplikacji mobilnej
Zadaj pytanie Nie masz jeszcze konta? zarejestruj się

Aktywacja darmowego pakietu z kuponu promocyjnego

Jak wykorzystać kupon promocyjny? Wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

KROK 1. Zarejestruj się w portalu.

Kliknij w przycisk rejestracja, który widzisz w prawym górnym rogu strony i wypełnij formularz rejestracyjny podając Twój adres e-mail oraz hasło.

KROK 2. Aktywuj konto.

Po rejestracji otrzymasz na podany adres e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Postępuj zgodnie z instrukcją w wiadomości.

KROK 3. Dodaj konto dla Twojego dziecka.

Kliknij w link Moje konto Z głównym menu serwisu. W ten sposób przejdziesz do panelu statystyk rodzica. Kliknij na przycisk Dodaj konto i wypełnij formularz podając login dziecka (który będzie wykorzystywany do logowania w strefie dziecka), imię, hasło oraz określając jego grupę wiekową: 4-5 czy 6-8 lat.

KROK 4. Skorzystaj z kodu promocyjnego.

Kliknij w przycisk Aktywuj konto widoczny obok imienia Twojego dziecka w panelu. Uzupełnij formularz, zaznaczając pole "Posiadam kod na darmowy pakiet" i wpisz kod promocyjny, otrzymany podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po kliknięciu "Kup", konto stanie się aktywne na siedem dni (żadna opłata nie zostanie pobrana).

Teraz wystarczy już przejść do strefy dziecka, zalogować się do portalu podając dane konta dziecka i cieszyć się wyjątkowymi grami przygotowanymi specjalnie dla wybranej grupy wiekowej. Zdobywając punkty w grach Twoja pociecha będzie odblokowywać kolejne gry w każdej polanie talentów.